o blogu

Szanowny czytelniku

Myślę, że prawie każdy z nas kiedyś znalazł się w sytuacji kiedy chciał głośno zaprotestować przed czymś co było niesłuszne w jego opinii. No ale gdzie to zrobić ? Ta strona służy do pisania bez cenzury na wszystkie tematy, które nas oburzają. Zapraszam także tych , którzy od czasu do czasu zechcą coś napisać od siebie a tematów do poruszenia jest wiele. Prawo autorskie, prawo w internecie, własność intelektualna, możliwości jakie daje nam sieć to tylko jedne z nielicznych ….

Blog ten ma służyć jako wentyl bezpieczeństwa dla wszechobecnej propagandy oraz cenzury ale nie jest to polityczny blog. Nieoświeconych oświecać a oświeconych zachęcać do dyskusji. Blog ma prowokować. Z założenia nie będzie tu cenzury dla komentarzy, każdy odpowiada za to co pisze, także w internecie. Tak właśnie, demokracja nie polega na obrażaniu bluzganiu bez powodu. Inny powód to,  że blog ten mogą czytać niepełnoletni. Wpisy niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami etyki będę usuwał tak szybko jak to możliwe.

Blog nie propaguje piractwa ani innych czynności nie dozwolonych prawem. Natomiast chcę wskazywać na wszystkie moim i zdaniem internautów złe rzeczy , które dzieją się w naszym kraju wokół internetu, licencjonowania oprogramowania praw autorskich itp. i to będzie tematyką bloga. A może docelowo  uda się stworzyć stowarzyszenie, kto wie. I coś na tematów celów.

One thought on “o blogu

Leave a Reply