cele

Wierzę, że z czasem uda się powołać stowarzyszenie, którego głównym zadaniem będzie poprawa standardów bezpieczeństwa w sieci,ochrona interesów internautów ale najistotniejsze wpływanie na kształt prawa w przedmiotowym temacie. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do przystąpienia do tego projektu. Każdy z Was może mieć wymierny wpływ na to jakie standardy prawne, przepisy w zakresie ochrony praw autorskich etc będą obowiązywać w naszym kraju. W konsekwencji przyczynienie się do stworzenia jasno sprecyzowanych przepisów , które jednoznacznie określają co można a czego nie. Jak wiecie w chwili obecnej dużo zależy od interpretacji. Wiele spraw, przepisów, zapisów, procedur budzi kontrowersje nawet wśród prawników. W takim otoczeniu nikt z nas nie czuje się komfortowo.

Sam nie czuję się liderem, mam nadzieję jednak, że znajdą się tacy, którzy swoją charyzmatyczną postawą staną się nimi i będą reprezentować wszystkie wypracowane tu idee.

Obecnie pod adresem e-demokracja.org jest tylko blog , mam nadzieję , że w przyszłości serwis zostanie rozbudowany a decyzję o formie i zawartości wypracujemy wspólnie.

Szanowny internauto, jeśli uważasz , że masz coś do powiedzenia zapraszam.

demokracjaRP (at) @gmail.com

One thought on “cele

  1. 10 głosów nikt nie posłucha, 100 też nie, 1000 spowoduje, że przykuje uwagę 10 tys mówiącym tym samym głosem to siła nie do zatrzymania. Merytoryczne treści i znajdą się chętni.

Leave a Reply